Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Redakcja

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Rekord Grupa Mediowa Sp. z o. o.
26-600, Radom

ul. Okulickiego 39

Dyrektor wykonawczy Rekord Grupy Mediowej:

Krzysztof Domagała (krzysztof.domagala[at]gruparekord.pl)

 

Redaktor naczelna Rekord Grupy Mediowej:

Milena Majewska (milena.majewska[at]gruparekord.pl)

 

Zespół redakcyjny:

Roksana Chalabry (roksana.chalabry[at]gruparekord.pl)

Iwona Kaczmarska (iwona[at]7dni.radom.pl)

Adam Kowalczyk (adam.kowalczyk[at]gruparekord.pl)

Katarzyna Kurek (katarzyna.kurek[at]gruparekord.pl)

Maciej Kwiatkowski (maciej.kwiatkowski[at]gruparekord.pl)

Michał Nowak (michal.nowak[at]gruparekord.pl)

Wiktoria Stefańska (wiktoria.stefanska[at]gruparekord.pl)

Łukasz Kościelniak (lukasz.koscielniak[at]gruparekord.pl

 

Dział fotograficzny:

Szymon Wykrota (szymon.wykrota[at]gruparekord.pl)

Oleh Polishchuk (oleh.polishchuk[at]gruparekord.pl)

Piotr Nowakowski (piotr.nowakowski[at]gruparekord.pl)

 

Dział graficzny:

Łukasz Rokita (grafik[at]cozadzien.pl)

Kamil Fiodorow (grafik[at]cozadzien.pl)

 

Dział wideo:

Piotr Mazur (piotr.mazur[at]gruparekord.pl)

Adam Gogacz (adam.gogacz[at]gruparekord.pl)

Krzysztof Pękała (krzysztof.pekala[at]gruparekord.pl)

Sławomir Prusiński (sławomir.prusinski[at]gruparekord.pl)

Piotr Pluta (piotr.pluta[at]gruparekord.pl)

 

Marketing i patronaty medialne:

Izabela Binkowska (marketing[at]gruparekord.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy