Górnik Łęczna - Radomiak Radom (relacja LIVE)

5:2 (3:1)
Bramki: Rogala (31.), Dzięgielewski (38., 52.), Korczakowski (43.), Pigiel (69.) - Mazan (14.), Rolinc (85.)

Zapowiedź tego spotkania można przeczytać - TUTAJ.

Relacja live

93'

I KONIEC! Dziękujemy za ten sezon, mimo slabego pożegnania!

91'

Rolinc huknął, ale trafił w nogę rywala.

90'

Radomiak spędzi w drugiej lidze jeszcze trzy minuty!

88'

Górnik pod bramką radomian, ostatnie chwile w drugiej lidze..

87'

Gospodarze ratują się przed stratą gola w ostatniej chwili! Bramkarz łapie piłkę na linii.

86'

Szymon Klepacki za Filipa Szewczyka.

85'

Jakub Rolinc z bliska kieruje piłkę do siatki.

84'

Będzie jeszcze korner dla Radomiaka.

83

Strzał z dystansu obok bramki Kochalskiego.

82'

Pisarczuk w miejsce Kacpra Jodłowskiego. Tymczasem ciekawostka - Sokół kończy mezc na prawej obronie.

81;

Witkowski dobrze obrócił się z pilką, ale nie zdołał uruchomić ataku.

80'

Gospodarze wprowadzą na boisko Roberta Pisarczuka.

79'

Kaput zbyt długo zwlekał z podaniem. Wywalczył wolnego i kartkę, ale co z tego...

78

Debiut Witkowskiego, który zastąpił Jakubika.

77'

Nieudana próba dośrodkowania w pole karne w wykonaniu radomian.

76'

Konrad Witkowski gotowy do wejścia na boisko.

75[

Faulowany w środku pola Michał Kaput.

74'

Mamy komunikat, że Kaput ostatecznie został napomniany żółtą kartką.

73'

Strzał zablokowany.

72'

Na szczęście tuż przed polem karnym... A sędzia chyba jednak oszczędził Kaputa, bo ten... zostaje na boisku.

72'

Michał Kaput fauluje rywala w polu karnym. Czerwona kartka.

71'

Wygląda na to, że Górnik zrewanżuje się za porażkę 1:5 w Radomiu. Tymczasem na boisku Jakub Cielebąk, który zmienia Marcina Pigla.

70'

Kolejny korner dla radomian - bez efektu.

69'

Jezus Maria Kochalski... Strzał z dystansu w środek bramki, golkiper Radomiaka wypuszcza pilkę z rąk... Zdołał ją uratować przed linią bramkową, ale dobitka była skuteczna.

68'

Górnik wychodzi na sam na sam, ale kapitalnie wraca Wawszczyk i wybija na korner.

67'

Gospodarze znów złapani na spalonym.

66'

Obrońcy Radomiaka wybijają pilkę na rzut rożny.

65

Kolejny faul Radomiaka przed własnym polem karnym.

64

Paweł Wojciechowski za Dawida Dzięgielewskiego.

63'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Radomiaka nie przynosi efektu.

62'

Zdzisław Radulski - skandują kibice Radomiaka.

61'

Groźne starcie w środku pola i okazja do zmian dla Radomiaka. Peter Mazan schodzi, w jego miejsce Meik Karwot. Bruno Luz opuszcza plac gry, a zmienia go Jakub Rolinc.

60'

Mazan napędził szybki atak, zagrał do Luza, ale jego dośrodkowanie nie sięga celu.

59'

Winsztal z ostrego kąta ponad bramką.

58'

Rolinc i Karwot wejdą na boisko.

57'

Nasilają się faule drużyny z Łęcznej.

56'

Gospodarze grają w osłabieniu! Druga żółta kartka dla Igora Korczarkowskiego.

55'

W rozgrzewce Meik Karwot i Jakub Rolinc.

54'

Dzięgielewski w starciu z Jakubikiem. Górą Jakubu.

53'

Radomianie nie rezygnują. Kolejny korner, ale piłka trafia wprost w ręce bramkarza.

52'

Obrona Radomiaka już ma wakacje. Dośrodkowanie w pole karne, pewne zgranie Pigla do Dzięgielewskiego, ten zdążył się obrócić i huknął pod poprzeczkę.

51'

Jest strzał, ale gospodarzy. Po stracie w środku pola Górnik zdołał oddać uderzenie z dystansu - ponad bramką.

50'

Akcja przenosi się pod bramkę Radomiaka, ale obrońcy wybijają piłkę.

49'

Maciej Filipowicz z rzutu rożnego, ale Karola Kucharskiego uprzedził obrońca.

48'

Faul gospodarzy pod bramką Radomiaka.

47'

Goście złapani na spalonym, konkretnie Marcin Pigiel.

46'

I gramy!

46'

Karol Kucharski zmieni Michała Grudniewskiego.

45'

Do przerwy nie jest dobrze. Końcówka zdecydowała o nastrojach, w jakich radomianie udadzą się do szatni...

44'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika, znów niepewnie bramkarz, radomianie próbowali oddać strzał, ale skończyło się faulem na bramkarzu. W dyskusję wdał się jeszcze Peter Mazan.

43'

Egzekucja. Uderzenie z dystansu wpada do siatki przy słupku...

42'

Leży na murawie Dominik Sokół, ale Bruno Luz kontynuuje akcję i dogrywa piłkę w pole karne. Bez skutku.

41'

Zieloni walczą i atakują, ale to Górnik kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

40'

Znów groźnie łęcznianie, ale udalo się wybić piłkę.

39'

Faul Radomiaka w bocznym sektorze boiska.

38'

Natomiast na boisku wygląda to nieco gorzej. Radomianie zaspali, a po dośrodkowaniu z prawej strony boiska gospodarze po raz drugi trafili do siatki głową

37;

Duża ilość pirotechniki oraz tarcza z napisem "Awans" uzupełnia oprawę Radomiaka. Kapitalnie się to prezentuje!

36'

Zamieszanie w polu karnym i dwa zablokowane strzały radomian.

35'

Dobry odbiór radomian w środku pola i Bruno Luz wywalczył korner po dośrodkowaniu.

34'

I zablokowane uderzenie przez obrońców Radomiaka.

33'

Będzie kolejny korner dla drużyny z Łęcznej.

32'

"Zwycięża ten kto ma jasno określony cel" - głosi oprawa Radomiaka. Część osób nie została wpuszczona na stadion, więc słyszymy też znane "piłka nożna dla kibiców".

31'

Dośrodkowanie z narożnika boiska i najwyżej w polu karnym skacze Piotr Rogala, który wyrównuje wynik spotkania.

30'

Naciskają łęcznianie i mają pierwszy celny strzał! Niebezpieczne uderzenie z dystansu sparował jednak Kochalski.

30'

Kibice z Radomia szykują się do zaprezentowania oprawy.

29'

Co się odwlecze to nie uciecze. Jest przewrotka i to w wykonaniu Szewczyka - ponad bramką Radomiaka.

28'

Gospodarze próbowali strzelać... przewrotką. Nic z tego nie wyszło, ale w polu karnym zabrakło Bruno Luza i Maciej Orlowski oddał groźny strzał - na szczescie chybił.

27'

Wślizg Bruno Luza nie zatrzymał Dzięgielewskiego, ale Klabnik zablokował dośrodkowanie. O strzał pokusił się Filip Szewczyk, jednak nie trafił w bramkę.

26'

Dynamiczna lewa strona Zielonych dała o sobie znać. Luz zagrał do Wawszczyka, ten spróbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy centrostrzałem i był bliski powodzenia, ale trafił w boczną siatkę.

25'

Maciej Filipowicz miał piłkę przed polem karnym i zdecydował się na strzał - ponad bramką.

24'

Igor Korczakowski ukarany za faul na Jakubie Wawszczyku.

24'

Dobra okazja! Mazan zagrał w pole karne do Winsztala, ten nawinął sobie obrońcę i strzelił... broni Kostrzewski.

23'

Mateusz Kochalski wychodzi z bramki i na raty interweniuje przy akcji Górnika

22'

Bez strzału po rzucie rożnym, Bruno ponownie dogrywa pilkę w pole karne, ale śliska nawierzchnia sprawiła, że nikomu nie udało się czysto uderzyć piłki.

21'

Źle wybił Kostrzewski, piłka spadła pod nogi Winsztala, ten poprowadził ją w kierunku pola karnego, huknął potężnie i... tylko korner, broni golkiper Górnika.

20'

Dobra piłka za plecy obrońców Górnika, ale podwójny spalony w radomskiej drużynie.

19'

Świetne podanie do Bruno Luza, ten mógł zagrać do Macieja Filipowicza, ale zdecydował się na posłanie górnej piłki. Strzału nie bylo, więc i drugiego gola też nie.

18'

Nieudana akcja lewą stroną boiska, Wawszczyk z Luzem dobrze rozegrali piłkę, ale było tam zbyt wielu obrońców.

17'

Ulewa w Łęcznej, piękne pożegnanie z drugą ligą.

16'

Pokaźna liczba kibiców z Radomia w sektorze gości, chyba będzie też oprawa meczowa. Tymczasem Bruno Luz faulował rywala pod jego bramką.

15'

Pierwsza groźna okazja i od razu gol! Filipowicz uderza z rzutu wolnego, Kostrzewski próbował łapać piłkę, ale ta wypadła mu z rękawic. Wykorzystał to Peter Mazan, który mocnym uderzeniem skierował ją do bramki! Brawo dla Słowaka!

14'

GOOOOOOOOL!!! PETER MAZAN!!!

13'

Damian Jakubik faulowany blisko pola karnego, w zasadzie niemal w narożniku szesnastki. Dobra okazja dla Radomiaka.

12'

Wawszczyk miał dużo czasu i miejsca, ale skiksował przy próbie zagrania do napastnika. Po chwili Grudniewski dobrze zatrzymuje rywala.

11'

Radomiak w ataku, po akcji prawą stroną boiska był aut, a po aucie szybko zażegnana kontra Górnika.

10'

Łęcznianie faulują pod bramką Radomiaka.

9'

Peter Mazan mocno zmotywowany na dzisiejszy występ. Od początku bardzo aktywny na boisku - słownie i piłkarsko.

8'

Kaput założył rywalowi siatkę, ale to Górnik skontrował i ma aut pod bramką Zielonych.

7'

Niebezpieczna interwencja Jakubika we własnym polu karnym, ale skutecznie wybija piłkę obrońca.

7'

Pierwsi kibice Radomiaka w sektorze gości zobaczyli dośrodkowanei Petera Mazana, które przynosi rzut rożny Radomiakowi.

6'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, wybijają obrońcy Górnika

5'

Filipowicz odbiera na połowie rywala, ale tylko aut dla Radomiaka.

5'

Dużo walki w pierwszych minutach. Niedokładne podania i gra na "przebitki" dominuje na boisku.

4'

Filipowicz do Sokoła, ten uruchomił Mazana, ale szybszy był obrońca.

3'

Strzał trafia w mur.

2'

Po faulu z obu stron. Groźniejszy ten radomian, bo Górnik będzie miał rzut wolny w narożniku pola karnego.

1'

GRAMY!

18:00

Kibice Górnika zrezygnowali z oprawy, ale przynajmniej ją ocalili.

17:59

Radomiak dzisiaj w... wyjątkowych strojach. Białe spodenki, białe koszulki. Łęczna na czarno.

17:55

Kibice desperacko walczą o utrzymanie flagi. Radomscy fani byli w drodze, wkrótce powinni dotrzeć na sektor.

17:54

Będzie burza, wieje tak mocno, że flaga Górnika Łęczna ledwo trzyma się siatki.

17:49

Burzowe chmury zbierają się nad stadionem w Łęcznej.

17:44

Rezerwowi: Rojek - Klepacki, Cielebąk, Kowalski, Borodai, Wojciechowski, Pisarczuk

17:41

Górnik Łęczna: Kostrzewski - Orłowski, Rogala, Midzierski, Sasin - Łuszkiewicz, Jodłowski, Korczarkowski, Szewczyk, Pigiel - Dzięgielewski

17:38

Oprócz kibiców w sektorze gości, Radomiak może dziś liczyc na wsparcie... piłkarzy. Leandro, Rafał Makowski, Adam Banasiak i reszta zawodników spoza kadry meczowej zasiądzie na trybunie vip.