Pogoń Szczecin - Radomiak Radom (relacja LIVE)

0:2
L. Semedo 20, Cichocki 27

90+10'

KONIEC MECZU! Radomiak Radom po raz pierwszy w historii ekstraklasowych występów wygrywa z Pogonią!

90+8'

Leży na boisku opatrywany Malec. Ten mecz jeszcze chwilę potrwa, ale nic złego dla Radomiaka już się nie wydarzy!

90+5'

Pogoń nieudolnie próbuje. Dużo dośrodkowań w pole karne Radomiaka. "Zieloni" jednak dobrze się bronią

90'

Co najmniej siedem minut doliczonych przez sędziego Frankowskiego

88'

"Centrostrzał" Grosickiego, ale pewnie wyłapuje piłkę Posiadała

88'

Borges sprzed pola karnego i strzał bardzo niecelny

86'

Kolejna okazja Pogoni - tym razem Przyborek mocno, ale ponad poprzeczką. Wcześniej jednak i tak był spalony

85'

Rocha za Henrique

85'

Castaneda znowu indywidualnie i znowu zatrzymany przez defensorów Pogoni

84'

Z rzutu wolnego centruje Grosicki, ale ponownie dobrze w bramce zachował się Posiadała wyłapując dośrodkowanie

82'

Kolejne zmiany w Radomiaku. Kaput za Machado i Cestor za L. Semedo

78'

W świetnej sytuacji znalazł się Grosicki. Jego strzał po ziemi broni jednak Posiadała!

76'

Stolarski za Wahlqvista

72'

Piłka w siatce Radomiaka, ale gol nieuznany! Arbiter odgwizdał faul Zahovicia w ataku

70'

Castaneda wpadł w pole karne i próbował sam do końca - strzał zablokowany

69'

Brzydki fragment meczu

69'

Henrique

64'

Po rzucie rożnym próbował Koulouris. Strzał głową niecelny

63'

Dwie zmiany też w Pogoni. Kontuzjowanego Wędrychowskiego zastępuje Przyborek, a za Koutris wchodzi Borges

62'

Podwójna zmiana w Radomiaku Luizao za Wolskiego i Castaneda za Donisa

62'

Kolejna kontra Radomiaka, ale dobra interwencja Klebaniuka

61'

Gorgon mógł zdobyć kontaktowego gola, ale odskoczyła mu piłka po przyjęciu

58'

Abramowicz wykłada piłkę Henrique, a ten... trafia w słupek! Niesamowitego pecha ma Brazylijczyk, który przecież w poprzednim meczu z Cracovią trzykrotnie trafił w poprzeczkę, a raz w słupek!

55'

W dobrej sytuacji, sam na sam z Klebaniukiem znalazł się Machado. Arbiter odgwizdał jednak spalonego

53'

Pogoń próbuje sforsować defensywę Radomiaka, ale "Zieloni" dobrze się bronią

47'

To powinien być gol! Dobra akcja Radomiaka prawą stroną, dośrodkowanie L.Semedo i Machado powinien skierować piłkę do siatki! Portugalczyk jednak źle ułożył stopę i chybił

46'

Pierwsza strata w ekipie gospodarzy, dośrodkowanie Semedo w kierunku Henrique, ale gospodarze wybijają na aut

46'

Drugą połowę rozpoczęła Pogoń

46'

Dwie zmiany w Pogoni: Wędrychowski za Bichakhchyana i Zahović za Kurzawę

45+2'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

Radomiak prowadzi z Pogonią w Szczecinie do przerwy 2:0

45+2'

W końcówce Radomiak miał rzut wolny, a potem rożny, ale "Zielonym" nie udało się oddać strzału

Co najmniej dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

45'

Rossi

44'

tWahlqvist dostał podanie z głębi pola i oddał groźny strzał po ziemi - świetnie interweniował jednak Posiadała!

40'

Ależ okazja dla Pogoni! Bichakhchyan na prawej stronie minął Machado, podał do Gorgona, ale ten chybił

40'

Błąd Kurzawy wykorzystał Semedo, pognał z piłką prawym skrzydłem, dograł do Pedro Henrique, ten jednak zgrał niedokładnie do Machado

39'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu - ogląda ją Semedo

37'

Donis mocno z dystansu - piłka jednak o jakiś metr mija słupek bramki Pogoni

36'

Grosicki miękko w pole karne i dobrze piąstkuje Posiadała

32'

Bichakhchyan znalazł się w polu karnym Radomiaka, ale nie opanował piłki i dobrze interweniowali goście

30'

Dziś radomianie są jak dotąd bezlitośnie skuteczni

27'

GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego od Wolskiego i główkuje Cichocki trafiając do siatki! Co ciekawe, dla obrońcy "Zielonych" to debiutancki gol w ekstraklasie.

21'

Strzał Grosickiego zablokowany

20'

GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Świetne podanie z głębi pola po ziemi od Christosa Donisa do Lisandro Semedo, a ten płaskim strzałem po ziemi pokonuje Klebaniuka!

16'

Machado padł w polu karnym gospodarzy, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia miejscowych

14'

Koulouris dwukrotnie próbował strzelać, ale dwa razy trafił w defensorów "Zielonych"

13'

Grosicki z rzutu wolnego trafia jednak wprost w mur

12'

Bichakhchyan faulowany na ok. 25 metrze

9'

Donis z dystansu ponad poprzeczką

8'

Wolski z lewej strony pola karnego - strzał jednak daleki od ideału

7'

"Zieloni" próbowali lewą flanką, ale dobrze interweniowali defensorzy gospodarzy

5'

Dobra okazja dla Pogoni. Dośrodkowanie Grosickiego z rzutu rożnego, ale strzał Koulouris głową ponad poprzeczką

1'

Minęło zaledwie 20 sekund, a Radomiak wywalczył już pierwszy rzut rożny. Kilkanaście sekund później kolejny korner. Zabrakło jednak strzału

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.14.58

Sędzią dzisiejszego starcia jest Bartosz Frankowski.

g.14.57

Drużyny wychodzą na murawę stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

g.14.50

Rozgrzewka zakończona, niebawem począek spotkania.

g.14.40

4 marca 2022 roku Pogoń wygrała u siebie z Radomiakiem 4:0. 27 maja 2023 roku padł ten sam wynik - znowu "Portowcy" zwyciężyli 4:0. Jak będzie dziś?

Początek spotkania o godzinie 15

Wyjściowe składy obu ekip:

Pogoń Szczecin: Klebaniuk - Wahlqvist, Loncar, Malec, Koutris, Bichakhchyan, Gamboa, Kurzawa, Gorgon, Grosicki, Koulouris.

Radomiak Radom: Posiadała - Grzesik, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Semedo, Donis, Alves, Wolski, Machado, Henrique.

g.14.30

W wyjściowym składzie zmiana w bramce Radomiaka! Albert Posiadała zastąpił Filipa Majchrowicza. Do pierwszej "jedenastki" wrócił z kolei Luis Machado, który ostatni pojedynek z Cracovią rozpoczął na ławce dla rezerwowych.

g.14.25

Dwa ostatnie wyjazdy "Zielonych" do Szczecina nie były udane. Radomiak przegrał bowiem z "Portowcami" dwa razy po 0:4