Remis Broni na inaugurację sezonu 2023/24

W składzie ekipy z Białegostoku znalazła się spora liczba zawodników pierwszego zespołu występującego na poziomie ekstraklasy. Gospodarze w pierwszym kwadransie stworzyli sobie przynajmniej trzy dobre okazje do objęcia prowadzenia, ale zabrakło im wykończenia. Radomianie nieźle się bronili, ale też nie stworzyli zagrożenia pod bramką rywali. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.

W drugiej połowie Broń zaczęła grać odważniej, a efektem tego był gol w 61 minucie, którego autorem był debiutant, Sebastian Cuch. To on najwyżej wyskoczył do dośrodkowania i umieścił piłkę w siatce strzałem głową. Po stracie bramki, rezerwy Jagiellonii rzuciły się do ataku. To przyniosło efekt w 75 minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Mikołaj Wasilewski. Do końca wynik nie uległ już zmianie i na inaugurację sezonu 2023/24 Broń zremisowała na wyjeździe z Jagiellonią II Białystok 1:1.

Jagiellonia II Białystok – Broń Radom 1:1 (0:0)
Bramki: Wasilewski 75 z karnego – Cuch 61

Broń: Kosiorek – Grudzień (83 Piwowarczyk), Cuch, Dwórzyński, Kventsar, Wrześniewski, Kobiera, Nowak (46 Kowalski), Partyka, Dziubiński, Buczek.