Wysoka porażka Broni Radom, ważna wygrana Pilicy Białobrzegi

Piłkarze Broni Radom, znajdujący się w górnej połowie tabeli grupy pierwszej trzeciej ligi, notowali ostatnio serię ośmiu spotkań bez przegranej. Chcieli ją przedłużyć w starciu z wiceliderem, czyli rezerwami Legii Warszawa. Rywale jednak postawili trudne warunki i wygrali aż 4:0.

Legia II Warszawa - Broń Radom 4:0 (1:0)
Bramki: Tadrowski 36', Żewłakow 49', Vassiliadis 55', Konik 78'

Z kolei Pilica Białobrzegi przed meczem z Legionovią Legionowo zamykała stawkę. Rywale też znajdują się w strefie spadkowej. Dla obu ekip była to więc niezwykle ważna potyczka. Zaczęło się fatalnie dla Pilicy, bo po 11 minutach rywale prowadzili 2:0. Podopieczni Marcina Sikorskiego potem się jednak odbudowali. W 20 minucie po trafieniu Adriana Kazimierczaka złapali kontakt z przeciwnikiem, a w drugiej połowie najpierw doprowadzili do wyrównania po trafieniu Mateusza Cichockiego z rzutu karnego w 73 minucie, a chwilę później drugi raz w tym meczu gola zdobył Kazimierczak i Pilica wygrała 3:2 zdobywając bardzo ważne trzy punkty. Pozwoliły one białobrzeżanom wydostać się z ostatniego miejsca. Obecnie są na 16. pozycji w stawce.

Legionovia Legionowo - Pilica Białobrzegi 2:3 (2:1)
Bramki: Górski 2', 11' - Kazimierczak 20' i 77', Cichocki 73' (k)