Wysokie zwycięstwo piłkarek HydroTrucku Radom z Bielawianką Bielawa

Faworytkami tego starcia były zawodniczki z Radomia. Bielawianka zajmuje w tabeli odległą 10 pozycję, która jest zarazem ostatnim bezpiecznym miejscem. Potwierdziło się to po rozpoczęciu meczu. Wynik w 19 minucie otworzyła Maryna Pohribniak. Rezultat podwyższyła w ostatniej minucie pierwszej połowy Paulina Oleksiak. HydroTruck schodził na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Podczas drugiej części gry radomianki nie zatrzymywały się. Kilka chwil po zmianie stron na 3:0 piłkę do bramki wpakowała po raz kolejny Pohribniak. Na 4:0 trafiła Wiktoria Orłowska, a ostatniego piątego gola dla zespołu z Radomia strzeliła Klaudia Żabicka. Po tym spotkaniu Sportowa Czwórka Radom sklasyfikowana jest na siódmej lokacie w stawce z dorobkiem 18 punktów.

Kolejną rywalizację piłkarki HydroTrucku Radom rozegrają już w najbliższą sobotę (9 marca) z UKS-em Ząbkovią Ząbki. Mecz odbędzie się na terenie rywala. Początek o godz. 12:30.

HydroTruck Sportowa Czwórka Radom - Bielawianka Bielawa 5:0 (2:0)
Bramki: Pohribniak 2x, Oleksiak, Orłowska, Żabicka